Naše služby

EZS

Pro firmy, ale i soukromé osoby provádíme dodávky a instalace EZS od několika známých výrobců. Pro Vaši poptávku navrhneme nejvhodnější řešení pro konkrétní situaci. Vždy je vhodná konzultace na místě instalace a zjištění přesných požadavků zákazníka. Vypracujeme vám kompletní návrh systému s dodávkou a instalací. Poskytneme vám záruční a pozáruční servis. 

DDS

Zajišťujeme docházkové, identifikační a přístupové systémy pro komerční objekty i bytové domy. Provedeme analýzu, návrh, montáž, zaškolení i revize a servis elektronických přístupových systémů ACS. Nabízíme i biometrické přístupové systémy a řešení pro "inteligentní dům". 

EPS

Elektronická požární signalizace (EPS) je velmi důležitou součástí ochrany mnoha velkých objektů. Její instalaci musejí provádět vyškolení odborníci a pro provoz a revize platí ze zákona přísná pravidla. Zajistíme pro Vás  vše, co se instalace EPS týká, a pomůže Vám se zabezpečením Vašeho majetku. 

PBX

Realizujeme dodávky a instalace telefonních ústředen od různých výrobců a to jak v původní TDM variantě, tak stále více oblíbené IP variantě.

Trend dnešní doby je odklánění se od tradičních telefonů a nasazovaní nízkonákladových a flexibilních IP systémům, které v plném rozsahu využívají předností rychlého růstu IP aplikací a globalizace. Součástí zařízení jsou IP funkce, které zvyšují jejich efektivitu a snižují komunikační náklady. Zahrnují rovněž pohodlné a velice efektivní funkce jako je bezdrátový provoz, hlasová pošta a CTI.

Společnostem, které uvažují o přechodu na plný IP systém, nabízejí systémy IP-PBX snadno ovladatelnou platformu, která se v širokém rozsahu přizpůsobí potřebám růstu společnosti i v budoucnu. Tyto modely navíc podporují tradiční telekomunikační linky, což umožňuje integraci IP systémů s konvenčními telefonními systémy, jako jsou ISDN i analogové linky.

Dokážeme dodat, nainstalovat a spravovat většinu známých výrobců. Řešíme i nadstavbové služby jako call centra, tarifikace hovorů, připojení přes VoIP a další.

 

CCTV

Pro firmy, ale i soukromé osoby provádíme dodávky a instalace CCTV, kamerových systémů a jednotlivých kamer. Produkty  jsme schopni zrealizovat od malých instalací, po rozsáhlé instalace s využitím technologií pro čtení SPZ, rozpoznávání obličejů a dalších inteligentních funkcí. 

SKS

Moderní počítačová síť je založená na kvalitně navrhnuté a odborně nainstalované strukturované kabeláži. Při budovaní páteřních rozvodů budov jsou důležité kvalitní optické komponenty počínaje FO kabely, konektory, optickými vanami a konče optickými převodníky. Dokážeme navrhnout optimální řešení datové optické a metalické sítě pro různé typy a velikosti administrativních, průmyslových i specifických prostor. Zákazníkovi připravíme řešení na míru dle jeho aktuálních potřeb: